O firmieO firmie

Od ponad 20 lat profesjonalnie zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz wdrażaniem elektronicznych systemów obsługi klienta. W szczególności systemów ESOK, systemów biletowania i kontroli dostępu oraz systemów parkingowych. Dostarczane przez nas rozwiązania pozwalają zautomatyzować proces sprzedaży i obsługi klienta oraz zagwarantować kontrolę nad przepływem osób. Skupiamy się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań obejmujących wyspecjalizowane oprogramowanie oraz dedykowane komponenty sprzętowe.

Co wyróżnia nas na rynku?

Jesteśmy producentem oprogramowania oraz głównych elementów sprzętowych  i to pozwala nam realizować wdrożenia systemów kompleksowo.

Jak działamy?

Przede wszystkim doradzamy i pomagamy stworzyć koncepcje systemu, tak, aby był on dokładnie dopasowany do potrzeb klienta. Pomagamy w tworzeniu projektów i koordynacji działań przygotowawczych. Wykonujemy montaż urządzeń, a następnie wdrożenie systemu wraz z przeprowadzeniem szkoleń. Zapewniamy pełną opiekę serwisową - zarówno gwarancyjną jak i pogwarancyjną. Wspieramy i zapewniamy możliwość rozwoju i rozbudowy dostarczonych systemów.

Zawsze służymy fachową wiedzą i doświadczeniem.

 

 

0

Lat na rynku

0

Pracowników

0

Realizacji rocznie

Gotowy do startu?

Skontaktuj się z nami!

Przejdź do kontaktu