LodowiskaLodowiska
Sprzedaż biletów i rozliczanie usług

Sprzedaż biletów i rozliczanie usług

System ESOK z oprogramowaniem XSol umożliwia prowadzenie kompleksowej sprzedaży usług i towarów oraz rozliczanie opłat za korzystanie z obiektu i poszczególnych jego stref. System pozwala rozliczać opłaty za czas korzystania z obiektu - może obsługiwać nieograniczoną ilość stref i atrakcji, a każda ze stref może być rozliczana według różnych reguł.

Na lodowiskach przeważnie stosowane są dwa rodzaje sprzedaży w zależności od przyjętego modelu pracy lodowiska. Sprzedaż biletów na konkretne sesje (ślizgawki) lub wejście o dowolnej porze i rozliczanie opłaty według czasu korzystania. Oprogramowanie zapewnia możliwość sprzedaży biletów indywidualnych, rodzinnych, grupowych oraz szerokie możliwości konfiguracji cenników i taryf. Graficzny interfejs obsługi jest czytelny i intuicyjny oraz wspiera obsługę przy pomocy ekranów dotykowych.

Sprzedaż biletów online

Sprzedaż biletów online

Umożliwia prowadzenie sprzedaży biletów oraz rezerwacji przez Internet 24/7. Klienci mogą zakupić bilet w dowolnym czasie, z dowolnego miejsca. Po dokonaniu zakupu bilety wysyłane są automatycznie na podany w zamówieniu adres mailowy i od razu są gotowe do użycia.

Uniwersalność systemu pozwala prowadzić sprzedaż biletów na sesje / ślizgawki (z limitowaną liczbą miejsc), a także sprzedawać bilety nielimitowane z długim okresem wykorzystania. W przypadku meczy i imprez o charakterze masowym wymagających podania danych dodatkowych jak numer pesel, numer telefonu itp. - system pozwala na konfiguracje dodatkowych pól, których wypełnienie będzie wymagane podczas finalizacji zakupu.

Bilet zakupiony online wystarczy wyświetlić na ekranie smartfona - bez konieczności drukowania.

Kontrola biletów

Kontrola biletów

Bramki i kołowroty z czytnikami biletowymi CW-07 pozwalają na automatyczną kontrolę biletów zarówno tych zakupionych w kasach obiektu, jak i biletów zakupionych online.

Bilet zakupiony online wystarczy wyświetlić na ekranie smartfona, bez konieczności drukowania - system sprawdzi ważność biletu oraz poinformuje obsługę obiektu jaki rodzaj biletu został użyty (przy użyciu sygnalizacji dźwiękowej i świetlnej).

Bramki pozwalają na ścisłą kontrolę wstępu na teren lodowiska oraz do poszczególnych stref i sektorów, monitorując jednocześnie obłożenie obiektu w czasie rzeczywistym

Automaty biletowe

Automaty biletowe

Pozwalają na samoobsługowy zakup biletów wstępu i usług dodatkowych. Automat może pracować 24/7 i umożliwiać dokonywanie zakupu niezależnie od godzin otwarcia obiektu oraz niezależnie od czasu pracy personelu kasowego. Kasy automatyczne pozwalają zredukować koszty stałe zachowując możliwość prowadzenia ciągłej sprzedaży. 

Automaty biletowe BASE 7000 mogą wydawać bilety w formie kartoników lub w formie wytrzymałych, wodoodpornych opasek z kodem kreskowym. Wyposażone są w moduł płatności kartą płatniczą / kredytową / BLIK, ekran dotykowy i drukarkę biletów lub opasek. Możliwa jest rozbudowa o moduł obsługo płatności gotówkowych.

Gotowy do startu?

Skontaktuj się z nami!

Przejdź do kontaktu