Biurowce i zakłady produkcyjneBiurowce i zakłady produkcyjne
Kontrola dostępu do obiektu

Kontrola dostępu do obiektu

Budynkowa kontrola dostępu niezależnie czy dotyczy to biura czy budynku produkcyjnego - pozwala kontrolować wejścia i wyjścia pracowników i osób upoważnionych, poruszających się w obrębie danego obiektu. Realizowana jest poprzez czytniki kontroli dostępu sprzężone najczęściej z kołowrotami, bramkami uchylnymi lub drzwiami.

System rejestruje wszystkie przejścia i czas pobytu w strefie objętej kontrolą, co daje możliwość pełnego nadzoru a także rozliczania wszystkich pracowników.

 

Kontrola dostępu do parkingu

Kontrola dostępu do parkingu

Wjazd na parking firmowy zwykle odbywa się poprzez szlabany lub bramę garażową. Urządzenia te sterowane są za pośrednictwem czytników kontroli dostępu bliskiego lub dalekiego zasięgu a także coraz częściej - poprzez odczyt numeru tablicy rejestracyjnej. Dla gości obiektu i dostawców stosuje się również bilety parkingowe, które pozwalają na korzystanie z parkingu według określonej stawki za parkowanie.

System parkingowy pozwala regulować i kontrolować dostęp do parkingu zarówno dla pracowników jak i osób postronnych.

 

Rejestracja czasu pracy

Rejestracja czasu pracy

Kontrola czasu pracy to narzędzie pozwalające rozliczać każdego pracownika z czasu spędzonego w danym obiekcie, każdego wejścia i wyjścia prywatnego i służbowego co może być podstawą do wyliczania wynagrodzenia danego pracownika w zakładzie pracy

 

Szafki depozytowe

Szafki depozytowe

Szafki pracownicze mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba deponowania rzeczy i ubrań, w oparciu o ustalone reguły dostępu. Szafki do przechowywania mogą być przydzielane odgórnie bądź losowo przez system oraz także każdy z pracowników może mieć możliwość ich samodzielnego wybrania. Szafki mogą pracować w oparciu o zdefiniowane scenariusze co pozwoli np. definiować kolejność otwierania szafek (dla pracowników zakładów produkcyjnych np. szafka na rzeczy brudne -> szafka na rzeczy czyste -> szafka na fartuch).

System pozwala ustawić reguły - np. automatyczne otwarcie wszystkich szafek o określonej godzinie.

 

Gotowy do startu?

Skontaktuj się z nami!

Przejdź do kontaktu